ARTYKUŁY O ZARABIANIU

ARTYKUŁY O ZARABIANIU

PUBLIKACJE I ARTYKUŁY O ZARABIANIU

Własna firma

WŁASNA FIRMA

WŁASNA FIRMA Pomysł na biznes jest zaledwie początkiem drogi którą należy przejść aby własna firma stała się faktem. Oczywiście wszystko zaczyna się od pomysłu, jednak należy pamiętać, że dobra organizacja i planowanie mogą przełożyć się na sukces bądź porażkę naszej działalności. Wiele osób zadaje sobie pytanie: Jak otworzyć firmę ? Należy pamiętać że samo otworzenie… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Jak stworzyć silne hasło

JAK STWORZYĆ SILNE HASŁO

JAK STWORZYĆ SILNE HASŁO Czy wiesz, jak stworzyć silne hasło do swojego konta? Jeśli chcesz skorzystać z jakieś usługi lub zwyczajnie załatwić ważną sprawę online, bardzo często jako użytkownik spotkasz się z sytuacją, gdzie zostaniesz zmuszony do rejestracji na danym portalu. Logowanie – czyli weryfikacja identyfikatora oraz hasła, to proces nieodłączny podczas serfowania po sieci.… Czytaj dalej »

0 komentarzy
JAKI BANK WYBRAĆ

JAKI BANK WYBRAĆ

JAKI BANK WYBRAĆ W Polsce mamy kilkanaście dużych banków, które walczą o rynek finansowy, liczący kilkadziesiąt milionów klientów. Który z nich zatem wybrać jako operatora konta osobistego, walutowego, lokat czy rachunku oszczędnościowego. To zależy od potrzeb klienta, jego nawyków finansowych i aktualnej oferty banków. Niektóre produkty są bowiem bardziej atrakcyjne w jednej instytucji, a inne… Czytaj dalej »

0 komentarzy
KRZYWA ISHIKAWY

KRZYWA ISHIKAWY

KRZYWA ISHIKAWY – SZKOLENIA Z DZIAŁAŃ W GRUPIE DLA FIRM Często zadawanym pytaniem jest „co zrobić by spotkania pracownicze nie były stratą czasu?” Dodatkowo ostatnie badania wykazały, iż często dochodzi do obniżenia efektywności poprzez mało owocne „burze mózgów”. Jednym ze sposobów by wyjść z impasu jest japońska metoda diagramu Ishikawy. Co to jest, jak działa… Czytaj dalej »

0 komentarzy
BEZPIECZEŃSTWO KRYPTOWALUT

BEZPIECZEŃSTWO KRYPTOWALUT

BEZPIECZEŃSTWO KRYPTOWALUT Dzisiaj za pomocą kryptowaluty Bitcoin, możesz zrewolucjonizować sposób prowadzenia swojej firmy. W każdej chwili możesz dokonywać płatności za pomocą wirtualnej waluty w ciągu kilku sekund. I nie będziesz musiał nic płacić pośrednikowi, ponieważ nie będzie to związane z przetwarzaniem kart lub przelewów. Przechowujesz swoje Bitcoiny w portfelu Bitcoin, który funkcjonuje jak prywatny bank.… Czytaj dalej »

0 komentarzy
CO TO JEST KRYPTOWALUTA

CO TO JEST KRYPTOWALUTA

CO TO JEST KRYPTOWALUTA W dzisiejszych czasach o kryptowalutach słyszmy bardzo często. Niestety, wielu ludziom pojęcie „walut wirtualnych” nie mówi nic. Więc co to są kryptowaluty i jak zacząć z nich korzystać. Podstawowe informacje: Pierwszą rzeczą, którą należałoby wiedzieć jest to, że kryptowaluta to tak naprawdę technologia internetowa. Wiele osób, które słyszało o kryptowalutach przychodzi… Czytaj dalej »

0 komentarzy